Kniha návštěv

Aktivně se snažíme zamezit zasílání SPAMu, který je zasílán do našich stránek. Proto prosíme, odpovězte jednou číslicí na následující otázku:

Červená, zelená, modrá, bíla a hnědá. Kolikátá je červená?

18.09.2020 Jirka 286jirka@seznam.cz

110 let hasičů Nádherná a pohodová akce pro všechny Jedlaňáky.Všechny generace si to užily,bylo to důstojné,opět perfektně připravené i pozvánka se moc povedla,neměli by se takové akce konat každý rok. Důvod se vždy najde.Škoda,že tomu nepřálo počasí.

16.08.2016 Cara Pemesanan Vig Power Capsule vigpower@gmail.com http://jamutradisionalmujarab.com/cara-pemesanan-vig-power-capsule/

http://jamutradisionalmujarab.com/cara-pemesanan-vig-power-capsule/ http://jamutradisionalmujarab.com/

15.08.2016 Cara Pemesanan Nutrimax nutrimax@gmail.com http://ramuantradisionalampuh.com/cara-pemesanan-green-world-nutrimax/

http://ramuantradisionalampuh.com/cara-pemesanan-jelly-gamat-qnc/ http://ramuantradisionalampuh.com/cara-pemesanan-lecithin-softgel/ http://ramuantradisionalampuh.com/cara-pemesanan-green-world-nutrimax/ http://ramuantradisionalampuh.com/cara-pemesanan-koloklin-capsule/ http://ramuantradisionalampuh.com/cara-pemesanan-cordyceps-plus-capsule/ http://ramuantradisionalampuh.com/

14.07.2015 Jirka 286jirka@seznam.cz

Jedlany po velmi dlouhé době přišly o kovovou dominantu, hned jsou hezčí a jsou osazeny velmi povedenými orientačními čísly. (okolní vsi jim můžou závidět - např. Dědice) Ale jsou jedinci, kteří bezohledně obtěžují okolí hlukem a neváhají být i vulgární.

03.06.2015 Josef Říha pytlak-riha@seznam.cz

Zajímám se o vodní mlýny a dozvěděl jsem se, že bych získal informace i z kroniky obce. Prosím bylo by možné do ni nahlédnout v čase vašich úředních hodin. Děkuji za odpověď. Říha

26.11.2014 Jan mašek masulka250@email.cz

Máte pěkné stránky i obec

05.08.2014 Pavel Tmej vlaky.trains.dvd@post.cz http://www.historicke-vlaky-dvd.webnode.cz

Dobrý den Pokud Vás zajímají historické vlaky, tak se podívejte na uvedený web. Jsou tam mimo jiné odkazy na železniční spolky, společnosti a muzea v Čechách a zahraničí.

07.04.2013 Jiří Honza

Máte moc pěkné stránky. Přeji Jedlanům jen to nejlepší a těším se na další přírůstky ve fotogalerii.

18.02.2011 VĚRA Králová verka.kralova@centrum.cz

Děkuji za účast na prvním vánočním zvonkohraní,všichni se příjemně bavily,lidé se sešly a to je důvod ,proč tyto akce pořádat.Těšíme se tedy na příště.

23.06.2010 Jirka 286jirka@seznam.cz

100 let hasičského sboru.Perfektně do detailu zajištěná akce.Velký kus práce na přípravě a průběhu byl vidět všude.Škoda,že propagace byla minimální,včetně stručného a skromného plakátku.Taky začátek měl být později.Jinak super.

14.02.2010 petr.macina petr.macina@seznam.cz

chtelo by to zvetsit fotogalerii